SalePromo

BLACK FRIDAY SALE

BLACK FRIDAY SALE

НАД 30.000 ПРОИЗВОДИ

❗BLACK FRIDAY❗ Твоите омилени денови за ОДЛИЧНА шопинг манија во продавниците на ЕЛЕКТРОМЕТАЛ! ?
❗Подгответе се за Black Friday попустите до 70% на над 30.000 производи. ❗
Најголем избор на производи за Вашиот дом, ентериер, мебел, новогодишни декорации, бања, расвета, домашен и професионален алат, бои и лакови, бела техника, производи за домаќинство и многуууу други…
Промоцијата Black Friday започнува на 24.11 четврток и трае до 26.11. сабота!  Количините се ограничени!
Ве очекуваме во продавниците на Електрометал:

www.elektrometal.mk

? Електрометал – центар за Вашиот дом!

#електрометал #elektrometal #центарзавашиотдом #акцииипопусти #blackfriday

[wpcdt-countdown id=”22710″]