Над  3000мкд  доставата е Бесплатна.

Препорачани Производи

Најпродавани Производи

НОВОСТИ

Објава

Почитувани наши клиенти и соработници, На 4-ти Август 2021 година со упис на статусната промена во Централниот регистар на Република Северна Македонија и официјално се заврши процесот...

Нова програма на производите од EINHELL

Од следната недела пристигнува новата програма21 на производите од произведувачот EINHELL. Меѓународен успех со регионални корени Од основањето во 1964 година, EINHELL се развива стабилно и секогаш останува...

Викенд акциија „Капка“ 20.03.-21.03.2021

запознавање со производот, практична примена, во присуство на лице од капка со посебен штанд,кое ке биде присутно од 10-15 часот И попуст 10% . -сабота (20.03.2021)—маркет...

!!!Само денес!!!

Наскоро во Електрометал, супер акција со неверојатни попусти за нашите верни потрошувачи! Ви ја најавуваме акцијата „САМО ДЕНЕС“ и отсега секоја среда во Електрометал е ден...

DIY – НАПРАВИ САМ

Основи за нега на базен: Суштински водич за одржување на базенот

Подготвени сте да ги научите основите на хемијата на базените? Специјалистот за хемикалии на POOLCORP, Мелиса Буши, го објаснува сето тоа во оваа 15 видео...

Како да украсите новогодишна елка

Без оглед на вашиот стил или буџет, вашата елка е централниот дел на вашите празнични планови за украсување. Научете како да украсите новогодишна елка, обложете...

Совети за закачување Божиќни светла на отворено

Тоа е тоа време од годината. Свекрвите, печењето, подароците ... и што е најважно, вашите неверојатни божиќни светла. Но, пред вашиот ум да почне да...

Како да инсталирате туш кабина

ПОДГОТОВКА 1. Откако ќе ги отворите сите кутии и пакувања, внимателно прочитајте ги упатствата. Проверете дали сите потребни делови се вклучени во пакетот. 2. Ве молиме, осигурете...

Ве запознаваме со додатоците што дефинитивно треба да ги промените во тоалетот

Зборуваме за бања, средина што мора да се чува многу чиста бидејќи во спротивно се претвора во место со многу микроби. Многу предмети во бањата не...

Бесплатна испорака за нарачки над 3000ден

Гарантирано најдобри цени

100% Гаранција на квалитет

Пријави се на нашиот Newsletter!

Останете информирани и во тек со сите наши промоции, акции и најнови производи.

Со зачленување на дневниот Newsletter, ја прифаќате Политика за Приватност

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Електрометал да ги користи моите лични податоци во оваа форма за директен мкаркетинг(информирање за новости и специјални понуди) преку е-пошта.
Додадовте производ во Вашата кошничка: