Акции

АКЦИИ

1. Акција IRKOM+Lepena smreka -30% ---Важи од 01.03.-30.04

Лепена плоча SCHWEIGHOFER со -30% попуст во нашите маркет! Изработи си полици, кутии, маси и се што ти треба, по твој вкус! Искористи -30% ПОПУСТ на производите на IRKOM, заштитете ги вашите дрвени, метални, стаклени површини и комплетирајте ги вашите дворови и градини!

Акција -25% BOSCH Градина – важи од 15.03.-30.04

Искористете го попустот -25% на Bosch градинарските алатки и уживајте во средувањето на вашите дворови! Докажан квалитете поткрепен со три годишна гаранција!

Акција HYDROLAND до -20% на кујнски чешми --- важи од 19.03.-31.05.

Супер до 20% попуст за супер кујнски чешми на полскиот бренд HYDROLAND

Распродажба EVROMASTER -70% - 13.02 – до 31.05.2024

Ти треба помошник при работата?
Дојди во Електрометал и одбери го рачниот алат на евромастер, сега со 70% намалување во нашите маркети!
Те очекуваме!
Нарачај си онлајн на http://t.ly/9Bahw

Акција BOSCH -70% - 07.02 – до 31.05.2024

Кога ќе видите BOSCH, знаете дека станува збор за докажан бренд за алат на светско ниво!
Висок квалитет, а ниски и достапни цени до -70% во маркетите на Електрометал!
Поим за издржливост!
Повели во нашите маркети!

Акција HYUNDAI мали кујнски апарати -- од 03.02.-31.05.2024

Дали сакате да го смените стариот тостер со две лепчиња и да земете поголем?
Дали ви треба Air Fryer со голем канистер и супер цена?
Супер акција на HYUNDAI мали кујснски апарати, до -30% попуст.
Повелете во нашите маркети низ Скопје, во Прилеп или Кичево и купи си кујнски апарат со 2 години гаранција.
Нарачај онлајн на линкот http://rb.gy/bh3nim

Акција Греење –Крај на сезона - од 06.02. – 28.04.2024

Температурите растат, а цените на нашите грејни тела паѓаат.Топ понуда со супер цени на грејни тела во нашите маркети за крај на сезоната.Повелете во најблискиот маркет или нарачај онлајн на линкот http://rb.gy/it689p